مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» مزایای استفاده از آبخوری بتنی

آبخوری پارکی

استفاده از آبخوری پارکی در فضاهای سبز و پارک‌ها علاوه بر افزایش جذابیت و زیبایی موجب می‌شود تا فضایی دلنشین ایجاد شود بنابراین آبخوری پارکی یکی از جمله الزامات موجود در فضاهای سبز و بوستان‌ها می‌باشد. جهت استفاده از آبخوری در فضای سبز و پارک‌ها می‌توانید این نکته را در نظر داشته باشید که امروزه از انواع ابخوری برای استفاده در پارک‌ها اعم از آبخوری پارکی بتنی، آبخوری پارکی استیل، آبخوری پارکی سنگی و آبخوری پارکی چوبی بیشتر از انواع دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. بسته به نوع آبخوری انتخابی آبخوری پارکی می تواند دارای یک شیر، دو شیر و یا چند شیر باشد و انتخاب اینکه آبخوری پارکی از چه نوعی باشد بسته به انتخاب شما و قیمت آبخوری پارکی  می تواند متفاوت از یکدیگر باشید. تفاوت قیمت آبخوری پارکی به جنس آبخوری پارکی، ابعاد آبخوری پارکی و قابلیت یک شیره یا چند شیره بودن آبخوری پارکی بستگی دارد.

ابعاد آبخوری بتنی

به طور کلی انواع آبخوری‌ها اعم از آبخوری بتنی در طول 90 سانتی متر و عرض 20 یا 30 سانتی متر تولید می شوند و وزن آن ها می تواند برحسب جنس مواد اولیه در ساخت آن متفاوت از آبخوری دیگری باشد. به طور مثال آبخوری بتنی وزنی سنگین تر از آبخوری استیل دارد. حتما شما نیز انواع آبخوری بتنی را در سراسر شهر و در مکان‌های پر رفت و آمد دیده‌اید و با آن برخورد داشته اید. از آن جایی که آبخوری بتنی دارای مزیت‌های بسیاری نسبت به آبخوری‌های دیگر می‌باشد به همین جهت از انواع آبخوری بتنی در بسیاری از مکان ها استفاده می‌شود.

قیمت آبخوری پارکی

از آن جایی که امروزه آبخوری پارکی در جنس های متفاوتی از قبیل سنگ، چوب، بتن و… تهیه و تولید می شوند به جهت مواد اولیه مصرفی در ساخت آبخوری پارکی قیمت آن ها می تواند متفاوت از یکدیگر باشد. مورد دیگری که در قیمت آبخوری پارکی می تواند تاثیرگذار باشد طرح انتخابی آبخوری است که بسته به طرح ساده و یا پیچیده بودن آن ها قیمت آبخوری پارکی می تواند متفاوت باشد. اگر قصد خرید آنلاین آبخوری پارکی را دارید و می خواهید از قیمت انواع آبخوری پارکی مطلع شوید می توانید راهنمایی هایتان را از مشاورین ما دریافت نمایید.

مزایای استفاده از آبخوری بتنی

مزایای بسیاری را می توان برای آبخوری بتنی عنوان کرد که ما در این جا به چند مورد از مهم ترین آن ها اشاره می نماییم:

·            زیبایی و دوام بالای آبخوری بتنی

·            مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی سرد و گرم

·            آبخوری بتنی در طرح ها و مدل های مختلف وجود دارد

·            قیمت مناسب آبخوری بتنی

·            سادگی در نصب و اجرا آبخوری بتنی

کلام آخر

حال که با آبخوری پارکی و مزیت های آن آشنا شدید اگر در فکر خرید آبخوری بتنی در طرح و مدل دلخواهی می باشید و می خواهید با مشخصات آبخوری بتنی آشنا شوید می توانید برای آگاهی از آخرین قیمت ها با کارشناسان ایمن ترافیک کالا در ارتباط باشید تا بتوانند راهنمایی های لازم را در جهت خرید آبخوری بتنی مناسب خدمت شما ارائه نمایند.


فرم ارسال نظر  ساخت وبلاگ تبلیغاتی  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


پکیج های تبلیغاتی هدفمند و تحت سئو در بلاگسازان پکیج های تبلیغاتی هدفمند و تحت سئو در بلاگسازان مشاهده