مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» ویژگی های لباس کار حرفه ای

لباس کار

نگاه شما به لباس کار چیست؟ آیا آن را تنها پارچه ای می‌دانید که در طی انجام کار، کثیف می‌شود و مهم نیست که چه کیفیت و چه شرایطی دارد؟ یا این که نگاهی عمقی تر به این لباس دارید؟ در ادامه به ویژگی‌ها و خرید لباس کار  لباس کار مناسب می‌پردازیم

یک لباس کار حرفه‌ای چه ویژگی‌هایی دارد؟

همه ما بیشترین زمانی که در طول روز صرف می‌کنیم، در محیط کاری خودمان است. پس باید لباسی داشته باشیم که نسبت به شرایطی که در آن هستیم، آزادی عمل و راحتی داشته باشد. لباس کار را بر اساس کاری که دارید باید انتخاب کنید. اگر در محیط صنعتی هستید، باید لباس کاری را که کاملا با محیط شما همخوانی دارد، انتخاب کنید. مثلا لباس کار با استین‌های کوتاه برای محیط‌هایی که نیاز است مدام آستین خود را بالا بزنید کاربرد دارد.

لباس کار باید کاملا اندازه شما باشد تا در آن احساس راحتی کنید. دوخت لباس کار اهمیت ویژه ای دارد. به هیچ عنوان نباید لباس کارهای باز و یا پاره را استفاده کنید چرا که ممکن است در طی استفاده از ماشین آلات، قسمت‌های پاره یا باز لباس در دستگاه گیر کند و خطر ایجاد کند. حتما دیده اید خیلی از افراد مخصوصا در رستوران‌ها از تی شرت تبلیغاتی برای پوشش خود استفاده میکنند. این تیشرت‌ها ازجنس خوب و مناسبی برخوردار نبوده و صرفا جنبه تبلیغاتی برای آن شرکت خواهد داشت. پس بهتر است به جای استفاده از تیشرت‌های تبلیغاتی از لباس کار مناسب استفاده کنید.

لباس کار افرادی که با حریق در ارتباط اند باید ضد آتش باشد تا خطر جانی برای آن‌ها نداشته باشد. به طور کلی جنس پارچه لباس کار نیز مربوط به نوع کار افراد می‌باشد. مثلا برای کسی که نقاش است، بهتر است لباس کاری که انتخاب می‌کند، شستشوی راحتی داشته باشد. برای یک تعمیرکار تاسیساتی بهتر است لباس‌های دو بنده ای که گردش هوای خوبی دارد، انتخاب شود تا فرد دچار تعریق نشود.

به طور کلی یک لباس کار خوب باید:

1.   گشاد یا تنگ نباشد.

2.   درزهای آن دوبار با چرخ خیاطی دوخته شده باشد.

3.   پارگی نداشته باشد.

4.   بهتر است یکسره باشد و دکمه‌های کمتری داشته باشد.

5.   اگر فرد با مواد خورنده و ازمایشگاهی در ارتباط است باید از لباسی استفاده کند که حتی آب و گاز هم نتواند در آن نفوذ کند.

6.   لباس کار باید فرد را از خطرات احتمالی دور کند.

7.   جنس پارچه ای که دارد متناسب با محل کار باشد.

خرید لباس کار نیاز به تحقیق و بررسی دارد. شرایط محیط کار و خطراتی که در آن وجود دارد تاثیر بسیاری در انتخاب نوع پارچه دارد. پارچه انتخابی شما باید راحتی کارگر، کارفرما و مهندس را فراهم آورده و خطرات موجود در محیط را نیز دفع نماید. پارچه های انتخاب شده برای لباس کار تنوع بسیار زیاد دارد و از پارچه نخی تا ویسکوز و پنبه و جین و کتان در دوخت انواع لباس کار به کار می رود. فروشگاه ایمن ترافیک کالا این امکان را برای شما فراهم نموده است که انواع لباس کار با تنوع بالا و کیفیت عالی را ببینید و انتخاب کنید.

 قیمت لباس کار از مدل دوخت لباس ایمنی و نوع پارچه آن تاثیر می گیرد. در صورت نیاز به دریافت مشاوره در مورد مدل، نوع پارچه و قیمت لباس کار می توانید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

فرم ارسال نظر  ساخت وبلاگ تبلیغاتی  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


پکیج های تبلیغاتی هدفمند و تحت سئو در بلاگسازان پکیج های تبلیغاتی هدفمند و تحت سئو در بلاگسازان مشاهده