مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» آشنایی با دو مدل عینک ایمنی و مزایای آن ها

آشنایی با چند مدل عینک ایمنی

رعایت نکات ایمنی و محافظت از سلامتی خود، در تمام لحظات زندگی ضروری است و بهتر است به آن توجه زیادی شود. حال اگر در یک محیط کاری و شرایط سخت کار می‌کنیم، این محافظت از سلامتی و دقت باید افزایش یابد تا بدون هیچ گونه خطر و آسیبی به خود، کار را به اتمام برسانیم. خوشبختانه لوازم ایمنی، به خصوص عینک ایمنی کار بسیار متنوع همراه با امکانات خیلی زیاد وارد بازار شده که به راحتی می‌توان با کمک آنها از اعضای بدن در برابر مواد شیمیایی، مصالح و سایر خطرات احتمالی جلوگیری کرد. یکی از مزیت های لوازم ایمنی کار و همچنین عینک کار جدید که تولید می‌شوند، زیبایی ظاهری علاوه بر کارایی آنهاست. اگر به دنبال خرید عینک ایمنی با قیمت مناسب و شیک و با دوام هستیدپس با ما همراه باشید.

عینک ایمنی گاگل

از دیگر عینک های ایمنی کار که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم؛ عینک ایمنی گاگل است. این عینک به دلیل مقاومت بالا و دیگر مزیت هایی که دارد یکی از پرطرفدارترین عینک های ایمنی محسوب می‌شود. اولین چیزی که در این عینک به چشم می‌خورد این است که علاوه بر کارایی بالا، دارای شکل ظاهری بسیار زیباست که این نکته می‌تواند باعث این شود که کارگران با علاقه بیشتری از عینک های ایمنی کار استفاده کنند.

چرا از عینک ایمنی گاگل استفاده کنیم؟

همان طور که در توضیحات عینک های بالا گفته شد؛ بیشتر عینک های ایمنی از ماده پلیمری پلی کربنات ساخته شده اند که می‌تواند از علاوه بر ذرات گرد و غبار، از اشعه های مضر ماوراءبنفش از به چشم جلوگیری کند. عینک ایمنی گاگل ضد خش و شفاف، از فریم ژلاتینی نرم خیلی راحت تشکیل شده که تسمه کشی خیلی راحت و قابل تنظیمی می‌توان بر روی آن انجام داد.

مزایای استفاده از عینک ایمنی آزمایشگاهی

کار کردن در آزمایشگاه کمی حساس و خطرناک تر از سایر کارهاست، چون به طور مستقیم افراد با مواد شیمیایی سروکار دارند. عینک ایمنی آزمایشگاه به طور کامل چشم و فضای اطراف آن را می‌پوشاند، به طوریکه هیچ گونه خطری در حین کار، پرسنل را تهدید نمی‌کند. شاید برایتان سوال شود که چه طور ممکن است یک عینک با ظاهری شیک از چشم ها در مقابل این مواد محافظت کند؟

لازم به ذکر است؛ لنز عینک ایمنی آزمایشگاهی با مقاومت بسیار بالا ساخته شده تا بتواند به راحتی مانع ورود مواد شیمیایی و سایر مواد به چشم ها شود.

نظارت کارفرما جهت رعایت نکات ایمنی در پروژه

کارفرما علاوه بر رسیدگی به پروژه و نظارت بر نحوه کارگران یا کارمندان، باید حواسشان به رعایت نکات ایمنی و استفاده از لوازم ایمنی و تجهیزات فردی باشد. گاهی حتی فقط بخاطر بررسی نکات ایمنی که کارگران باید در حین کار رعایت کنند، به محل اجرای پروژه بروید. چه اشکالی دارد؟! این یعنی اگر کارگری به دلیل فراموشی از لوازم ایمنی کار استفاده نکرد، کارفرما جلوی یک صدمه جدی به جان و مال او را گرفته و مانع مشکلات جبران ناپذیر احتمالی می‌شود.

افراد در چه کارهایی در معرض خطر هستند؟

خطرهای احتمالی برای کارهای مختلف

تقریبا می‌توان گفت بیشتر شغل ها خطر مخصوص به خود را دارپرند اما برخی از آنها، اگر نکات ایمنی رعایت نشود، ممکن است آسیب های جدی به کارگران وارد کند و کارهایی که خطرات آن بسیار بارز است عبارتند از: جوشکاری، معدن، مکانیکی، لوله کشی، انجام کارهای الکتریکی، نجاری، آزمایشگاه و بعضی از ورزش ها.

ایمن ترافیک کالا تولید کننده انواع تجهیزات ایمنی این آمادگی را دارد که در صورت تماس شما با شماره های داخل سایت مشاوره کاملی درباره قیمت عینک کار، نحوه انتخاب بهترین عینک ایمنی دریافت نمایید. عینک کار نیز مانند دیگر تجهیزات ایمنی شخصی تنوع بسیار زیادی دارد. بدیهی است که هر یک از آنها برای محیط کار خاص و برای شرایط کاری خاص طراحی شده اند. نحوه انتخاب و خرید عینک کار کار پیچیده ای به نظر نمی رسد اما تنوع بالای محصولات انتخاب را سخت خواهد کرد. ایمن ترافیک کالا به عنوان تولید کننده عینک ایمنی خرید آنلاین محصولات را برای مشتریان خود فراهم آورده است.

فرم ارسال نظر  ساخت وبلاگ تبلیغاتی  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


پکیج های تبلیغاتی هدفمند و تحت سئو در بلاگسازان پکیج های تبلیغاتی هدفمند و تحت سئو در بلاگسازان مشاهده